(48) 608-305-053 akd@akdeko.eu

Crystal Brush

Crystal Brush

142,26 474,21  brutto

Wyczyść

Crystal BrushTM to szlachetna farba aksamitna z brokatem, która stwarza powierzchnię mieniącą się co powoduje, że ściany nabierają nowoczesnego wyglądu, który nie można uzyskać przy pomocy żadnego innego materiału do prac wykończeniowych. Prosta w użyciu dodaje unikalnej dekoracyjnej promienności pomieszczeniu jednym tylko pociągnięciem pędzla. Nowoczesna formuła farby aksamitnej z brokatem Crystal BrushTM z niską zawartością substancji VOC (Ulatniających się Związków Organicznych) na bazie wody, zawiera drobny brokat, co stwarza długotrwałe wykończenie, które idealnie pasuje do eleganckiego pokoju gościnnego lub jadalni. Świetnie sprawdza się także przy wykończeniu przestrzeni komercyjnych, handlowych, salach bankietowych. Można także stosować farbę aksamitną z brokatem Crystal BrushTM w żywych i jaskrawych kolorach w pokojach dziecięcych, zamieniając przestrzeń w wesołe i magiczne miejsce dla zabaw i twórczości. Wyjątkowa migotliwość połysku oblicza farby aksamitnej z brokatem Crystal BrushTM będzie jaskrawą a za razem ledwo zauważalną, ciemną albo jasną w zależności od oświetlenia oraz kąta pod którym obserwujemy powierzchnię. FARBA JEST ODPORNA NA TŁUSZCZ I NA SZOROWANIE. Zapraszamy odwiedzić naszą pracownię twórczą Akademia Dekoru, ul.Warszawska 857C, 05-083 Borzęcin Duży. Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Jakość naszych produktów widać i czuć! Zapraszamy do współpracy architektów, wykonawców, sklepy, handlowców. Poszukujemy regionalnych dystrybutorów. Nasza firma jest importerem danego produktu i przedstawicielem producenta na terenie UE.

Zadzwoń: tel: 608 305 053

e-mail: akd@akdeko.eu

 

Dostępne kolory

Przykładowe realizacje oraz faktury

Pearlas Velvet

Perlas Velvet

Promocja!

155,00 515,00  brutto

Wyczyść

Pearlas VelvetTM – super efektowna oraz wydajna farba o wyjątkowo szlachetnym wyglądzie, która tworzy przytulną, piękną i elegancką atmosferę a w Twoim domu. Welurowa farba Pearlas VelvetTM nadaje pomieszczeniom miękki kaszmirowy efekt. Farba z niską zawartością VOC (Ulatniających się Związków Organicznych) tworzy perłową poświatę, która nadaje wnętrzom ciepły i elegancki efekt. W skład farby wchodzą naturalne pigmenty oraz cienkie szlachetne żywice dzięki czemu farba Pearlas VelvetTM ma wyrazistą aksamitną fakturę, która tworzy unikatowe refleksy świetlne. Dzięki specjalnej formule i naturalnym pigmentom pokrycie to pozwala uzyskać na ścianie powłokę przypominającą cenne jedwabne lub aksamitne tkaniny stosowane w przeszłości jako tapety. Pearlas VelvetTM nadaje się znakomicie zarówno do wnętrz w stylu klasycznym jak nowoczesnym. Zapraszamy odwiedzić naszą pracownię twórczą Akademia Dekoru, ul.Warszawska 857C, 05-083 Borzęcin Duży. Warszawa Wszystkie produkty są dostępne od ręki! Jakość naszych produktów widać i czuć! Zapraszamy do współpracy architektów, wykonawców, sklepy, handlowców. Poszukujemy regionalnych dystrybutorów. Nasza firma jest importerem danego produktu i przedstawicielem producenta na terenie UE.

Zadzwoń: tel: 608 305 053

e-mail: akd@akdeko.eu

 

Dostępne kolory

Przykładowe realizacje oraz faktury

Sapphire Metallic

Sapphaire Metallic

Promocja!

110,00 355,00  brutto

Wyczyść

Opis produktu: Meoded Sapphire MetallicTM jest wyjątkową farbą z metalicznym odcieniem, który nadaje ścianom szlachetny wygląd lśniącej satyny. Meoded Sapphire MetallicTM można stosować także do metalu, elementów wykończenia mebli i na każdą inną powierzchnię, którą można pomalować. Produkt można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, budynkach komercyjnych, wszędzie gdzie farba Sapphire MetallicTM może nadać wnętrzom niezwykłości dzięki nasyconemu metalicznemu efektowi. FARBA JEST BARDZO ODPORNA NA TŁUSZCZ I NA SZOROWANIE!!! Przy stosowaniu na zewnątrz farbę należy pokryć lakierem odpornym na UV.Meoded jest liderem wśród producentów farb oraz tynków pod względem kolorystyki, faktury, stylu oraz innowacji. Sapphire MetallicTM posiada formułę na bazie wody z zastosowaniem pudru z tworzywa naturalnego, w celu nadania powierzchni pięknego perłowego blasku. Farba Meoded Sapphire MetallicTM ma niską zawartości VOC (Ulatniających się Związków Organicznych). Farba Meoded Sapphire MetallicTM jest dostępna w 15 kolorach podstawowych oraz w 60 kolorach katalogowych, na bazie których (lub za pomocą uniwersalnych barwników) można utworzyć mieszankę z upragnionym kolorem. Poleca się wykorzystywać maksymalnie bliski kolor bazy, by otrzymać pożądany odcień, ponieważ nadmierne nasycenie pigmentów może spowodować częściową utratę przez farbę efektu metallic. Farba Meoded Sapphire MetallicTM jest ekologiczna i nie odrzuca barwników a na powierzchni nie pozostają ślady pigmentu, co wyróżnia ją wśród podobnych produktów. Wykorzystanie kolorantu z zerową zawartością VOC pomoże utrzymać niski poziom VOC w farbie Sapphire MetallicTM z indywidualnie dobranym kolorem. Zapraszamy odwiedzić naszą pracownię twórczą Akademia Dekoru, ul.Warszawska 857C, 05-083 Borzęcin Duży. Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Jakość naszych produktów widać i czuć!

Zapraszamy do współpracy architektów, wykonawców, sklepy, handlowców. Poszukujemy regionalnych dystrybutorów. Nasza firma jest importerem danego produktu i przedstawicielem producenta na terenie UE.

Zadzwoń: tel: 608 305 053

e-mail: akd@akdeko.eu

 

Dostępne kolory

Cassiopeia

Casseopeia

Promocja!

150,00 530,00  brutto

Wyczyść
Opis produktu: Struktura systemu Cassiopeia składa się z podkładu Cassio-Base, który służy jako środek wiążący oraz mieszanki jasnych i kolorowych płatków poliwęglanu. Pozwala to wzmocnić efekt odbijającego się światła i jest zdecydowanie bardziej oryginalne niż zwykły brokat. Strukturalna farba dekoracyjna Cassiopeia jest dostępna w dowolnych kolorach i daje dużo więcej możliwości, niż zwykła strukturalna farba brokatowa.

Metody aplikacji strukturalnej farby dekoracyjnej Cassiopeia: Cassiopeia-Base nakładać na równą powierzchnię wałkiem, pędzlem lub natryskowo. Zaleca się położenie dwóch warstw. Niezwłocznie po drugiej warstwie nanieść poliwęglan natryskowo przy bardzo słabym ciśnieniu. Następnie “przybić” resztą poliwęglanu natryskowo przy dużym ciśnieniu.

Przy pomocy strukturalnej farby dekoracyjnej Cassiopeia można stworzyć efekty dużo mocniejsze niż przy pomocy zwykłej strukturalnej farby brokatowej. Strukturalną farbę dekoracyjną Cassiopeia można stosować na dowolne elementy ścian, sufitów, wnęk i t.d. Farba jest odporna na UV i nadaje się do malowania nawet na zewnątrz.

Zadzwoń: tel: 608 305 053

e-mail: akd@akdeko.eu

 

Dostępne kolory

Przykładowe realizacje oraz faktury