(48) 608-305-053 akd@akdeko.eu

Video

Żywica epoksydowa dekoracyjna – Posadzka żywiczna z brokatem

Opis produktu: Niezwykle połyskująca i efektowna posadzka z domieszką brokatów dekoracyjnych. Delikatne refleksy świetlne przenikają różne kolory brokatów tworząc niepowtarzalny efekt. Lśniąca i gładka powierzchnia przypomina lustro. Posadzka jest idealna do nowoczesnych i nietuzinkowych wnętrz.

Brokatowa Farba Strukturalna Crystal brush – metoda nałożenia Crystal Brush

Opis produktu: Crystal BrushTM to farba aksamitna z brokatem, która stwarza powierzchnię błyszczącą się i mieniącą się co powoduje, że ściany nabierają nowoczesnego wyglądu, który nie można uzyskać przy pomocy żadnego innego materiału do prac wykończeniowych. Prosta w użyciu farba aksamitna z brokatem Crystal BrushTM dodaje unikalnej dekoracyjnej promienności pomieszczeniu jednym tylko pociągnięciem pędzla. Nowoczesna formuła farby aksamitnej z brokatem Crystal BrushTM z niską zawartością substancji VOC (Ulatniających się Związków Organicznych) na bazie wody, zawiera drobny brokat, co stwarza długotrwałe wykończenie, które idealnie pasuje do eleganckiego pokoju gościnnego lub jadalni. Świetnie sprawdza się także przy wykończeniu przestrzeni zarówno komercyjnych, handlowych jak i w teatrach czy salach wystawowych. Można także stosować farbę aksamitną z brokatem Crystal BrushTM w żywych i jaskrawych kolorach w pokojach dziecinnych, zamieniając przestrzeń w wesołe i magiczne miejsce dla zabaw i twórczości. Wyjątkowa migotliwość połysku oblicza farby aksamitnej z brokatem Crystal BrushTM będzie jaskrawą a za razem ledwo zauważalną, ciemną albo jasną w zależności od oświetlenia oraz kąta pod którym obserwujemy powierzchnię.

Farba Welurowa Strukturalna Pearles Velvet

Opis produktu: Farba aksamitna perłowa welurowa Pearlas VelvetTM z niską zawartością VOC (Ulatniających się Związków Organicznych), przeznaczona jest dla wykończeń wewnętrznych, tworzy efekt weluru, zamszu. Farba aksamitna perłowa welurowa Pearlas VelvetTM przeznaczona jest dla tworzenia wykwintnych pokryć o rozkosznym wyglądzie. Do składu farby wchodzą naturalne pigmenty oraz cienkie szlachetne żywice dzięki czemu farbie aksamitnej perłowej welurowej Pearlas VelvetTM nadaje się odcienie perłowe o wyrazistej aksamitnej fakturze.

Pokrycie Dekoracyjne Cassiopeia

Оpis produktu: Struktura systemu Cassiopeia składa się z podkładu Casu-Base, który służy jako środek wiążący oraz mieszanki jasnych i kolorowych płatków poliwęglanu. Pozwala to wzmocnić efekt odbijającego się światła i jest zdecydowanie bardziej oryginalne niż zwykły brokat. Strukturalna farba dekoracyjna Cassiopeia jest dostępna w dowolnych kolorach i daje dużo więcej możliwości, niż zwykła strukturalna farba brokatowa. Przy pomocy strukturalnej farby dekoracyjnej Cassiopeia można stworzyć efekty dużo mocniejsze niż przy pomocy zwykłej farby brokatowej. Strukturalną farbę dekoracyjną Cassiopeia można stosować na dowolne elementy ścian, sufitów, wnęk i t.d.

Tynki Dekoracyjne Marmorino

Zapraszamy do zapoznania się z całym spektrum możliwości, które dają tynki dekoracyjne Meoded.

Marmorino Palladino Stone

Marmorino Palladino Rock

Marmorino Palladino Travertine Effect

Marmorino Palladino Petrified Stone Effect

Marmorino Tintoretto

Stiuk Wnecki Stucco Lamundo