(48) 608-305-053 akd@akdeko.eu

Meoded Quarts Exterior & Interior

Promocja!

46,00 610,00  brutto

Wyczyść

Opis produktu: Quartz Primer – wysokojakościowy, naturalny, kwarcowy, szybkoschnący teksturujący się podkład na bazie wody. Opracowano jego specjalnie, by służył jako jedyny grunt dla wszystkich naszych tynków dekoracyjnych jak dla wewnętrznych tak i dla zewnętrznych robót. Tynki są cięższe od farb, i potrzebują podkładu, który dobrze przylega i za razem wyróżnia się idealną fakturą, niezbędną by utrzymać tynk na powierzchni jak podczas pracy nad projektem tak i po jego ukończeniu.

Faktura podkładu Quartz Primer zapewnia jednorodną powierzchnię, która przyspiesza nałożenie tynku a także ułatwia rozprowadzanie tynku pacą.

Ponieważ materiał jest koncentrowany przed malowaniem należy dodać 30% wody. Wydajność rozwodnionego produktu: 1kg na przynajmniej 10m2 powierzchni.

Narzędzia: wałek, pędzel

Zadzwoń: tel: 608 305 053

mial: akd@akdeko.eu

Base Pearlas Velvet

Promocja!

60,00 200,00  brutto

Wyczyść

Opis produktu: Pokrycie gruntowe Pearlas VelvetTM – jest to specjalny podkład, który jest niezbędny do przygotowania powierzchni pod Sapphire Metallic, Pearlas Velvet, Crystal Brush oraz efekty rdzy. Bazowe pokrycie Pearlas VelvetTM zawiera nasycony roztwór składników mineralnych, które robią powierzchnię bardziej absorbującą niż zwykłe matowe farby lub gruntówki oraz tworzą wielowarstwowy efekt upodabniający się do tynku Weneckiego.

Narzędzia: wałek, paca wenecka

Zadzwoń: tel: 608 305 053

mial: akd@akdeko.eu

Hydrowax Water Based Wax

200,00 668,00  brutto

Wyczyść

Opis produktu: Meoded HydrowaxTM jest wysokojakościowym woskiem na bazie wody, który zapewnia większy blask oraz występuję w jakości hermetyku jak dla wapiennych tak i dla akrylowych produktów. Meoded HydrowaxTMwyprodukowany z mieszanki różnorodnych wosków. Zebrał on najlepsze właściwości każdego z nich, żeby stworzyć gęsty wosk perfekcyjnej jakości. Meoded HydrowaxTM może być nakładany praktycznie na każdą powierzchnię, której może nadać blask. Meoded HydrowaxTM najlepiej nadaję się do końcowego wykończenia dla wszystkich tynków Weneckich Meoded. Jest on wodoodpornym wykończeniem, które przepuszcza powietrze.

Narzędzia: miękka tkanina nie barwiąca, paca wenecka

Nanosi się na 1 warstwę. Wydajność zależy od narzędzia oraz wymagań efektu i wynosi: 23m2 do 50m2 z 1 Quart lub 92m2 do 200m2 z 1 Gallon

Zadzwoń: tel: 608 305 053

mial: akd@akdeko.eu

Velature Acrylic Dilutable

Opis produktu: Velature to rozpuszczalne w wodzie, 100% akrylowe, przezroczyste matowe „color wash” pokrycie premium jakości. Pokrycie Velature jest opracowane specjalnie do tego, by wchłaniać w tynki dekoracyjne Meoded dla wewnętrznych lub zewnętrznych obróbek, nadając projektowi koloru, ale pozbawionego blasku i połysku. Po wyschnięciu powierzchnia stanowi się odporną na wilgoć i zabrudzenia.

Pokrycie Velature posiada najwyższy poziom UV- absorberów oraz inhibitorów chroniąc projekt przez wiele lat.

Zadzwoń: tel: 608 305 053

mial: akd@akdeko.eu